3 Recenzii SKU: s1428

LC SFP Fibra optica module Industriale clasa -40~+80 grade Celsius 1.25G10/20/40/60/100KM 1310/1490/1550nm compatibil modul optic

In stoc


1.25 G LC 10/20/40/60/100KM 1310/1490/1550nm Industriale clasa Singură Fibră SFP Module Optice SFP Transceiver vă Rugăm să ne lăsați un mesaj despre care marca switch este compatibila.Va vom trimite compatibil module SFP ca cererea dumneavoastră.

Acest lucru este pentru uz industrial (-40~80 de grade Celsius)

1. Rata de date:1.25 Gb/s

2. Distanta de transmisie:20KM/40/60/80 KM/100KM (pe 9/125 um SMF Fibra Optica Patch Cord)

3. Lungime de undă: 1310nm/1490nm/1550nm

4. Fibre de Tip: Single-Mode Fibra Singur (SMF)

5. Cu DDM/DOM: Intern sau Extern de Calibrare

6. Redus de energie de disipare

7. ROHS și Plumb

8. Hot-pluggable , Plug and Play

9. De Brand Nou, De Înaltă Calitate,

Comutați pentru a Comuta interfața

Schimbat backplane aplicații

Router/Server interfață

Alte optice, sisteme de transmisie

sfp media converter

Caracteristicile Produsului

Nerăcit Diodă Laser cu MQW Structura

InGaAs PIN-TIA Fotodiodă Receptor

Ajunge 10/20/40/60/100 km Distanta de Transmisie pe 9/125 um SMF

DUAL Modul Single Transceiver SFP Amprenta LC Interfață Optică

Compatibil Cu SFP MSA și SFF-8472

Diagnostic Digital Interfata De Monitorizare

Single +Alimentare De 3.3 V

LVPECL Diferențial Intrări și Ieșiri

LVTTL de Detecție a Semnalului de Ieșire

Conform Cu ITU-T G. 957

Conforme Cu RoHS și Plumb

Carcasa de Metal pentru a reduce EMI

Temperatura De Operare Caz:

Industriale: -40 la +85°C Descriere Produs

Maximă Absolută Opiniile

P o r o m e t e r

S ym b o l

M

T y p

M a x

U nit

S t o r o g e T i ep r o t u re

T s t

- 4 0

-

+ 8 5

° C

O pe ra t i n g C ase T e m p e ra tu re

T C

DIN P 2

-

+ 7 0

° C

-

° C

-

° C

P o w e r Su ppl y V ol t a g e

V CC

3 . 1

3 . 3

3 . 5

V

P o w e r Su ppl y Cu rr e n t

AM CC

-

-

30 0

mA

D a t o Ra t e

D R

0 . 0 5

1 . 2 5

1 . 3

G b p s MEDIU de OPERARE RECOMANDAT Parametrii Simbol Min.Tipic Unitatea de Max Tensiune de Alimentare V CC 3.135 3.3 3.465 V sursă de Alimentare de Curent Icc 350 mA Temperatura de Operare Caz TI -40 25 85 ℃

Informații Despre Companie

Ambalare Si Livrare

60.72lei 78.84lei

Distribuiti

Server Supermicro, Sfp Bord, Mi Moxibustion, FIBRE, Comutatorul De Fibre, Onoare, Jacheta Cisco, Onu, Convertor Moxa, Mikrotik Routerboard.

LC 60 km 1490/1550nm
Lungime de undă 1310/1490/1550nm
Rata De Date 1.25 G
Material Gradul Industriale
Dimensiune 1310/1490/1550nm
Tip Conector LC
Nume De Brand ANDDEAR
Numărul De Model ANDDEAR-LC100
LC 20 km 1310/1550nm
Compatibil Aruba
Tip De Fibre Singură fibră Singlemode
Element De Lungime 1m
Compatibilitate Dispozitiv compatibil codul necesită un mesaj
LC 10 km 1310/1550nm
Temperatura -40~+80Celsius
Numele produsului 1.25 G LC Singură Fibră SFP Module Optice SFP Transceiver
LC 100km 1490/1550nm
LC 40 km 1310/1550nm
Cauta